O Nas

Szkolne Schronisko Młodzieżowe rozpoczęło swoją działalność 1.12.2004 roku. Jest integralną częścią Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pietrowicach Głubczyckich. Położone jest 14 km od Głubczyc, 2 km od miasta Krnov (Czeska Republika) i około 500 m od Ośrodka Rekreacyjno – Wypoczynkowego w Pietrowicach Głubczyckich.

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest całoroczną placówką oświatową. Głównym celem jest propagowanie i upowszechnienie turystki z ukierunkowaniem na promowanie aktywnego wypoczynku oraz propagowanie walorów kulturalnych.

 

W naszym schronisku można zakwaterować jednocześnie 35 osób z możliwością do 40 osób Pokoje dobrze wyposażone siedmioosobowe.

 

Do dyspozycji gości pozostają: nowoczesna sala gimnastyczna wraz ze stołami do tenisa stołowego, kuchnia, stołówka, świetlica, zaplecze sanitarne z natryskami, sauna, pracownia komputerowa z dostępem do internetu, sala telewizyjna (TV SAT wideo DVD). Miejsce na grilla, parking.

 

Cały obiekt jest monitorowany.

 

Dla grup powyżej 20 osób można zamówić smaczne posiłki w stołówce szkolnej. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, istnieje możliwość zorganizowania warsztatów plastyczno – ceramicznych (tu należy dodać, iż posiadamy profesjonalny piec do wypalania wyrobów ceramicznych.

 

Istnieje możliwość organizacji obozów sportowych oraz obozów narciarskich co obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Galerie

Polecamy:

herb-gmina
hostel
ptsm